O společnosti

K založení společnosti došlo v roce 1991 a tudíž čerpáme z mnohaletých zkušeností. Sledujeme nejnovější trendy v oboru testování, abychom byli schopni reagovat na měnící se požadavky zákazníků. Díky velice blízkým vazbám na výrobní závody nejznámějších světových výrobců jsme schopni plnit požadavky na spolupráci vycházející z nejpřísnějších a nejmodernějších pracovních postupů.

Společnost ČEVOR Innovation a.s. je součástí mezinárodní skupiny firem pod hlavičkou německé I-R-P Computer & Prüftechnik Vertriebs GmbH. Společnost ČEVOR Innovation a.s. je osobou řízenou společností ČEVOR spol. s r. o. IČ: 415 39 842 se sídlem Troubsko, Zahradní 1a, PSČ 66441.

V rámci zmíněné skupiny dokážeme přinést komplexní řešení v oborech průmyslové elektroniky. Našim zákazníkům zajistíme individuální řešení od desek plošných spojů, jejich osazení až po finální testování.

V naší společnosti dokážeme provázat detailní znalosti z oborů elektroniky, pneumatiky a mechaniky a přinášet tak individuální řešení na míru plně přizpůsobené potřebám zákazníků. Základní oblasti dodávek směřují do oblastí automobilového průmyslu, zdravotnictví, IOT a spotřební elektroniky, kde zajistíme vše od samotné myšlenky až po realizaci u zákazníka.